Uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej, poświęconej najwybitniejszemu polskiemu Trenerowi piłki siatkowej

19.03.2024 w olsztyńskiej Hali Urania odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej, poświęconej najwybitniejszemu polskiemu Trenerowi piłki siatkowej – Hubertowi Jerzemu Wagnerowi.

Tablica z nazwiskami Złotej Drużyny została odsłonięta w 2003 roku, podczas I edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera i z powodu remontu hali musiała zostać zdjęta. Po zakończeniu prac remontowych ponownie przypomina nam o pięknych chwilach historii polskiej siatkówki.

W uroczystości wzięli wybitni siatkarze i działacze, m.in. syn Huberta Wagnera, Grzegorz, olsztyński złoty medalista z Montrealu z drużyny Wagnera, Zbigniew Lubiejewski czy prezes PZPS Sebastian Świderski wraz z Prezydium, Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, Cezary Mróz i Prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej, Jerzy Mróz oraz Prezydent miasta Olsztyna, Piotr Grzymowicz.