Rusza sprzedaż biletów na XVIII Memoriał Wagnera

Już w najbliższy poniedziałek 9 marca rusza sprzedaż biletów na najlepszy towarzyski turniej siatkarski świata. Jego XVIII edycja odbędzie się krakowskiej TAURON Arenie, w dniach 9-11 lipca.

Polska, Argentyna, Iran oraz Tunezja. Tak wygląda lista uczestników tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. O zwycięstwo będą rywalizować cztery drużyny, które wywalczyły prawo do walki o mistrzostwo olimpijskie w Tokio!

Już za kilka dni rusza sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Przypomnijmy, że przed rokiem w TAURON Arnie w Krakowie mecze memoriałowe cieszyły się gigantycznym zainteresowaniem, a frekwencja na towarzyskim turnieju była znakomita.

– Przede wszystkim zapraszamy kibiców na wielkie święto do Krakowa, na niepowtarzalne emocje sportowe z biało-czerwonymi – mówi Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – Liczymy, że tak jak przed rokiem TAURON Arena wypełni się najlepszymi fanami na świecie – dodaje.

Dystrybucją wejściówek zajmie się firma Eventim, bilety od poniedziałku 9 marca, godz. 10.00 pojawią się na jej stronie internetowej: https://www.eventim.pl/

Plan XVIII Memoriału Wagnera:

9.07 Czwartek
godz 17.30 Polska-Argentyna
godz 20.00 Iran-Tunezja

10.07 Piątek
godz 17.30 Polska-Tunezja
godz 20.00 Argentyna-Iran

11.07 Sobota
godz 13.00 Argentyna-Tunezja
godz 16.00 Polska-Iran

* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do korekty podanych godzin, ze względu na transmisję telewizyjną, o ewentualnej zmianie powiadomimy niezwłocznie.

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy