XIX Memoriał Wagnera tuż przed końcem wakacji

Najlepszy towarzyski turniej na świecie – XIX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera – zostanie rozegrany w dniach 18-20 sierpnia 2022 roku. Już teraz możecie rezerwować miejsce w Waszych kalendarzach, by zobaczyć na żywo starcia biało-czerwonych z trzema klasowymi rywalami.

Pierwotnie organizatorzy planowali rozegranie XIX Memoriału tydzień wcześniej, czyli w dniach 11-13 sierpnia. O zmianę poproszono w związku z procesem przygotowań reprezentacji Polski do mundialu w Rosji, w którym biało-czerwoni będą bronić tytułu mistrzów świata.

– Otrzymaliśmy już oficjalne potwierdzenie, że XIX Memoriał odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia – mówi Cezary Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – Data została ustalona wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, tak by optymalnie wpisywała się w plany przygotowań biało-czerwonych do mistrzostw świata rozgrywanych w Rosji. Mamy nadzieję, że ten tydzień różnicy nie spowoduje żadnych problemów naszym fantastycznym kibicom. Nie możemy się już doczekać rozpoczęcia turnieju i widoku najlepszych na świecie na fanów siatkówki – dodaje wiceprezes.

W najbliższym czasie organizatorzy XIX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będą zdradzać kolejne szczegóły związane z imprezą. Podane zostanie miasto, w którym rozgrywane będzie to trzydniowe święto siatkówki a także rywale, z którymi grać będzie reprezentacja Polski, prowadzona przez nowego selekcjonera Nikolę Grbicia.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozgrywany był w Krakowie, w nowoczesnej TAURON Arenie Kraków.

Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych kanałów mediach społecznościowych oraz strony fundacji, wkrótce pojawią się w nich dalsze informacje dotyczące XIX edycji Memoriału.