WYJĄTKOWY SKŁAD, WYJĄTKOWE WARUNKI ZAKWATEROWANIA SIATKARZY, WYJĄTKOWE NIESPODZIANKI, WYJĄTKOWY MEMORIAŁ HUBERTA JERZEGO WAGNERA

Za nami pierwsza konferencja prasowa przed XV Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera (11-13.08.2017, TAURON Arena Kraków). Podczas spotkania z dziennikarzami przedstawiliśmy terminarz turnieju, który różni się od tych z poprzednich edycji (godziny rozgrywania meczów). Znajdą go Państwo tu.

Bilety na #Wagner2017 od ? 40zł ➡️ https://bit.ly/stronaWagner

SUPER-SAMOCHODY DLA SUPER-SIATKARZY
Podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera nie zabraknie niespodzianek dla kibiców, które stopniowo będą ujawniane na naszej stronie internetowej (www.fundacjawagnera.pl) oraz w mediach społecznościowych. Dziś oficjalnie potwierdzona została kolejna edycja super-samochodów dla super-siatkarzy. Podobnie, jak rok temu podczas turnieju zaprezentujemy najbardziej ekskluzywne sportowe auta, jakie można spotkać na naszych drogach.

KRAKÓW DOCZEKAŁ SIĘ REPREZENTANTA
Na konferencji prasowej pojawił się także pierwszy od kilkunastu lat siatkarski reprezentant Polski pochodzący z Krakowa – rozgrywający Marcin Komenda, który nie ukrywał, że bardzo chciałby zadebiutować w reprezentacji przed swoją publicznością.

KRÓLEWSKIE WARUNKI DLA SIATKARZY
Z dumą możemy również ogłosić, że uczestnicy XV Memoriału będą zakwaterowani w iście królewskich warunkach, które pozwolą im na pełną regenerację i odpoczynek pomiędzy treningami a meczami. Gwarantował to Ziemowit Majewski – dyrektor Hotelu Double Tree by Hilton, siedziby uczestników XV Memoriału Wagnera.

AKREDYTACJE PRASOWE
W najbliższy poniedziałek (26.06.) na stronie www.fundacjawagnera.pl rusza proces akredytacyjny dla mediów, który potrwa do godziny 23:59 28.lipca.

Bilety na #Wagner2017 od ? 40zł ➡️ https://bit.ly/stronaWagner

WYPOWIEDZI UCZESTNIKÓW KONFERENCJI PRASOWEJ

Katarzyna Król (z-ca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu):
Bardzo się cieszymy, że po raz trzeci jesteśmy gospodarzem Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Sporo będzie się działo w Krakowie w te wakacje, bo przecież będziemy także współgospodarzami siatkarskich Mistrzostw Europy EUROVOLLEY POLAND 2017. Memoriał Wagnera będzie będzie ostatnim sprawdzianem przed europejskim czempionatem. Mam nadzieję, że będzie to sukces sportowy naszej kadry i oczywiście organizacyjny miasta Krakowa.

Jerzy Mróz (prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera):
Kraków to magiczne miasto, a TAURON Arena zasługuje na najlepsze wydarzenia sportowe. Przed nami najsilniej obsadzony Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w historii. Mistrzowie Świata – Polacy oraz Kanada, Francja i Rosja – czyli finaliści tegorocznej Ligi Światowej. Będzie to ostatni sprawdzian przed EUROVOLLEY POLAND 2017 dla Francuzów, Rosjan i Biało-czerwonych. Szkoleniowcem Kanady jest natomiast Mistrz Świata z reprezentacją Polski – Stephane Antiga, co też będzie wielką atrakcją dla kibiców. Przyszykowaliśmy też dla sporo niespodzianek dla kibiców, które będziemy stopniowo ujawniać.

Krzysztof Kowal (Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie):
Bardzo nam miło, że będziemy po raz kolejny gospodarzami Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, ale nie tylko. W Krakowie odbędą się także Mistrzostwa Europy w siatkówce oraz rozgrywki Ligi Mistrzów w hokeju. Bardzo się cieszę, że nasze hasło – „Kraków króluje w sporcie” jest cały czas aktualne, bo sportowo cały czas coś się u nas dzieje.

Cezary Mróz (w-ce prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera):
Wszystko mamy „naj…” i chcemy, żeby również nasi zawodnicy czuli się „naj…” podczas Memoriału. Ten turniej jest oczywiście gratką dla kibiców, ale również dla siatkarzy. Rok temu nasi zawodnicy przejechali z hotelu na mecz sportowymi super-samochodami. W tym roku również zadbamy o to, żeby nasi kadrowicze nie narzekali na brak atrakcji i niespodzianek. Będą także super-samochody w nowym – jeszcze lepszym wydaniu.

Ziemowit Majewski (dyrektor Hotelu Double Tree by Hilton-siedziby uczestników XV Memoriału Wagnera):
To ogromny zaszczy móc uczestniczyć w tak wielkim wydarzeniu w Krakowie. Sieć Hilton gwarantuje światową jakość. Mamy komfortowe łóżka, specjalną pościel z bawełny egipskiej – co będzie wielkim komfortem podczas regeneracji zawodników. Łóżka będą szersze (120 cm) i dłuższe (ponad 200 cm), żeby nasi siatkarze byli wyspani. U nas jest też jedyny basen w Krakowie, oczyszczany jonami srebra – co jest bardzo korzystne dla kondycji skóry. 24-godzinna siłownia, centrum konferencyjne o powierzchni 1000 metrów kwadratowych – całą tę przestrzeń oddajemy do dyspozycji naszych znakomitych gości.

Grzegorz Wagner (wielokrotny reprezentant Polski, syn Huberta Jerzego Wagnera):
Wspólnie z organizatorami założyliśmy sobie, żeby turniej miał wysoki poziom. To jest realizowane, za co bardzo dziękuję. Kraków, w którym zostawiłem trochę serca, jest gospodarzem wielkich wydarzeń siatkarskich, z czego się bardzo cieszę. W przyszłym sezonie w rozgrywkach Orlen Ligi wystąpi miejscowa Proxima. Może za rok będziemy także mówić krakowskim zespole plusligowym.

Marcin Komenda (pochodzący z Krakowa rozgrywający reprezentacji Polski): Mam świadomość, że jestem młodym zawodnikiem, a siatkówka jest moją pasją. Na pewno Memoriał będzie świetnym turniejem – widać to zresztą po silnej obsadzie. Będzie to także świetne widowisko. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tu wystąpimy. Będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i wysłać sygnał rywalom, że w Mistrzostwach Europy liczymy na coś dużego.

Fot. Mateusz Chwajoł / Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
Promocja video na YouTube z ViralSeed.pl