?? Zaproś czwartego uczestnika #Wagner2018 i zgarnij zaproszenia na turniej!

Choć bilety na 16. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera jeszcze nie trafiły do sprzedaży, to pierwsi kibice staną przed szansą zdobycia podwójnych zaproszeń na tegoroczną edycję. Wystarczy… pomóc nam zaprosić czwartego uczestnika!

Pięć podwójnych zaproszeń na #Wagner2018

Mamy dla Was w sumie pięć podwójnych zaproszeń na turniej. Do każdego pakietu dodamy memoriałową koszulkę z 2017 roku. Pomóżcie nam tylko… zaprosić Waszą ulubioną reprezentację na 16. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera!

Ostatnie zaproszenia w formie video przygotowane przez kibiców reprezentacji Francji tak nam się spodobały, że chcielibyśmy z kolejnych ułożyć nietypowe, filmowe przesłanie do kolejnych reprezentacji. Zobaczcie zaproszenie reprezentacji Francji.

Wybierzemy i nagrodzimy pięć najciekawszych i najbardziej kreatywnych filmików, a potem zmontujemy z nich klip, który powędruje w świat.

❓ Co trzeba zrobić ❓

Zadanie jest proste: nagrajcie swoje video – zaproszenie skierowane do reprezentacji, którą chcielibyście zobaczyć podczas 16. Memoriału Wagnera.

? Nagranie musi mieć maximum 20 sekund.

? Filmik powinien być nagrany w trybie poziomym.

? Czekamy na zaproszenia w języku polskim lub angielskim.

? Zapoznajcie się z regulaminem, który jest TUTAJ.

? Prace niezgodne z regulaminem nie będą rozpatrywane.

❓ Gdzie wysyłać odpowiedzi 

Odpowiedzi przesyłajcie na memorialwagnera@gmail.com (wielkość ewentualnych załączników – do 15 MB. Jeśli masz większy film, wykorzystaj https://wetransfer.com i na maila podeślij link z video do pobrania). Nasza komisja wybierze i nagrodzi pięć NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH filmików.

❓ Termin

Macie czas do niedzieli, 21.01.2018 r., do 23:59.

⏰ Czas START! ⏰

❓ Grupa dla Najlepszych kibiców na świecie

Dołącz do grupy kibiców Memoriału Huberta Jerzego Wagnera i jako pierwszy dowiaduj się co w trawie piszczy!
Grupa znajduje się tu ➡ https://bit.ly/2EL8lQK

??Jedyny, oficjalny hashtag turnieju??

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy