WIELKA GRATKA DLA KIBICÓW POLSKIEJ SIATKÓWKI!

Wielka gratka dla kibiców polskiej siatkówki! Na platformie crowdfundingowej wspieram.to ruszyła akcja poświęcona wydaniu albumu fotograficznego HISTORIA ZŁOTA 2018.

To prestiżowe, na bardzo wysokim poziomie edytorskim wydawnictwo stanowi fotograficzną opowieść drogi, jaką pokonała Reprezentacja Polski do złotego medalu, podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozgrywanych w Bułgarii i we Włoszech w 2018 r. Wydarzenie to szczególnie mocno zapisało się na kartach polskiego sportu bowiem Polacy drugi raz z rzędu wywalczyli złoty medal mistrzostw świata.

Każdy może wesprzeć akcję, a szczególnie liczymy na wspaniałych kibiców polskiej siatkówki, uznawanych podobnie jak nasza reprezentacja, za najlepszych na świecie.

Akcja prowadzona będzie przez 60 dni i potrwa do połowy września 2019 r. Dla uczestników organizator przewidział bardzo atrakcyjne nagrody, cenne dla każdego kibica siatkówki.

Album HISTORIA ZŁOTA 2018 to chronologiczny zapis dwunastu meczów Reprezentacji Polski. Każde spotkanie to osobna historia utrwalona mecz po meczu, set po secie obiektywem Kuby Atysa, uznawanego za najlepszego polskiego fotografa sportowego. Album skomponował graficznie Marek Wajda, który jako znawca fotografii stworzył ilustrowaną historię sukcesu dla tych, którzy te chwile chcą przeżyć ponownie oraz dla tych, którzy ich nie doświadczyli. Całość dopełnia doskonały komentarz znanego i cenionego dziennikarza sportowego, red. Janusza Pindery.

Album składa się z blisko 300 fotografii rejestrujących dynamiczne akcje naszych mistrzów świata. Pełne ekspresji ujęcia, emocje zawodników i mimikę ich twarzy poprzez zbliżenia, których w trakcie meczu nie sposób dostrzec. Walkę na boisku, radość i finezję gry z jaką Polacy zdobywali po raz drugi z rzędu złoto a czasami dramatyczne zwroty akcji.

Album posiada twardą oprawę i obwolutę, jest okazałym wydawnictwem liczącym blisko 250 stron.  Stanowi znakomitą pamiątkę tamtych wspaniałych mistrzostw i powinien się znaleźć w bibliotece każdego kibica polskiej siatkówki. Ponadto w albumie znajdują się sylwetki czternastu Mistrzów Świata wraz z informacjami nt. wszystkich meczów Polaków wraz z programem rozgrywek tej prestiżowej imprezy.

Pierwsza edycja albumu ukazała się z przeznaczeniem dla sponsorów i instytucji wspierających polską siatkówkę. Dzięki decyzji władz Polskiego Związku Piłki Siatkowej, otrzymaliśmy zgodę na wydanie drugiej edycji, tym razem skierowanej do wspaniałych kibiców polskiej siatkówki.

GRUPA CODEX, od wielu lat tworzy projekty związane z Polską Siatkówką. W portfolio firmy znajdują się wydawnictwa i produkcje filmowe.  Po sukcesach Polaków na siatkarskich mistrzostwach świata wydała albumy fotograficzne HISTORIA SREBRA (2006) i HISTORIA ZŁOTA(2014), które stały się wspaniałą pamiątką zarówno dla kibiców jak i samych siatkarzy.

            Zapraszamy do udziału w akcji!!!

https://wspieram.to/albumhistoriazlota2018

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy