#Wagner2019: Znamy termin 17. Memoriału!

Mamy dla Was pierwsze informacje dotyczące XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Turniej rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku.

– Vital Heynen, trener drużyny naszych mistrzów świata poprosił dokładnie o ten termin i my oczywiście robimy wszystko, by wspierać naszą złotą drużynę – tłumaczy Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – XVII Memoriał będzie miał wyjątkowe znaczenie dla naszych mistrzów świata, gdyż będzie próbą generalną przed kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich 2020 roku. Dlatego bardzo dokładnie dobieramy uczestników, na razie mogę zdradzić tylko tyle, iż mogą się Państwo spodziewać niespodzianek, i oczywiście wspaniałych emocji. Będziemy na bieżąco informować o tym, które drużyny zostaną rywalami Polaków oraz mieście gospodarzu turnieju. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości – dodaje wiceprezes Mróz.

Przypomnijmy, że o kwalifikację do igrzysk w Tokio biało-czerwoni zagrają z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Czytaj również: TERMINARZ REPREZENTACJI POLSKI 2019

XVII Memoriał to będzie niezapomniane przeżycie! Cztery reprezentacje, które pojawią się na #Wagner2019 będą gwarancją najwyższego poziomu sportowego i wspaniałej rywalizacji. Bądźcie z nami na #Wagner2019!