#Wagner2019: po raz piąty w Krakowie!

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata.

 

Kraków – miasto gospodarz zaprasza na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

 

Dzięki fantastycznemu wsparciu władz samorządowych miasta Krakowa będziemy mieli mały jubileusz, bo nasz turniej już po raz piąty zostanie rozegrany w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Kraków. Jestem przekonany, że supernowoczesna TAURON Arena Kraków, najlepsi siatkarze na świecie oraz najlepsi na świecie polscy kibice to recepta na sukces i niezapomniany turniej – podkreśla Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera

Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Tuż po nim Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Najlepsza siatkarska reprezentacja XXI wieku zagra w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera! Brazylijczycy, potwierdzili swój udział w najlepszym na świecie turnieju towarzyskim i chcą przy wspaniałej polskiej publiczności zmierzyć się z biało-czerwonymi.

W tym momencie oczywiście obok biało-czerwonych, swój udział oficjalnie potwierdziła drużyna Brazylii. Trwają ostatnie rozmowy nad ustaleniem ostatnich uczestników turnieju.

Już teraz zapraszamy przedstawicieli mediów na specjalną konferencję prasową, która już wkrótce odbędzie się w Krakowie . Wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta, a także organizatora turnieju. W trakcie spotkania poinformujemy o wyjątkowych atrakcjach, jakie będą czekały w tegorocznej edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W osobnym komunikacie wyślemy do Państwa szczegóły dotyczące miejsca i godziny rozpoczęcia konferencji.

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy