W trakcie XVIII Memoriału Wagnera TAURON Arena znowu będzie biało-czerwona

Od 9 do 11 lipca w TAURON Arenie Kraków rozegrana zostanie XVIII edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Szykujący się do walki o medale w Tokio polscy mistrzowie świata zaprezentują się polskim fanom, a najlepsi kibice świata po raz pierwszy od wielu miesięcy będą mogli uczestniczyć na żywo w meczu reprezentacji Polski. Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, a ceny zaczynają się od 19 złotych.

Wejściówki sprzedawane są na poszczególne dni Memoriału (każda jest ważna na dwa spotkania danego dnia), ceny rozpoczynają się od 19 zł (szósta kategoria cenowa). Dystrybucją biletów zajmuje się firma Eventim, a wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.eventim.pl/artist/memorial-wagnera/.

– To dla nas wielka satysfakcja, że możemy rozpocząć sprzedaż biletów, czyli znowu spotkać się z naszymi kibicami – podkreśla Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – Sport bez widzów, bez głośnego dopingu traci bardzo dużo, wszyscy się o tym przekonaliśmy w ciągu ostatniego roku. Mamy nadzieję, że ten Memoriał da wszystkim fanom biało-czerwonych dużo radości, a głośny doping poniesie naszych graczy do medalu w Tokio.

Wszystkie informacje dotyczące warunków uczestnictwa w imprezie można znaleźć w regulaminie, posiadacze biletów zobowiązują się m.in. do wypełnienia ankiety o stanie zdrowia przed wejściem na teren hali. Na trybunach może być zajęte 50 procent miejsc siedzących wyznaczonych naprzemiennie, co drugie miejsce. W przypadku zmiany restrykcji, które będą skutkować zmniejszeniem liczby dostępnych miejsc, a liczba sprzedanych biletów na dzień imprezy wyniesie więcej niż dopuszczalna liczba widzów, decydować będzie kolejność zakupu biletów. Regulamin dostępny tu: https://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/2021/18-memorial-wagnera-regulamin-wersja-trzecia.pdf

Trwają ostatnie przygotowania do XVIII edycji Memoriału. Odbędzie się on w terminie 9-11 lipca 2021 roku, oczywiście w Krakowie, który po raz kolejny jest miastem-gospodarzem tego wyjątkowego turnieju. Memoriał jest generalnym sprawdzianem biało-czerwonych przed turniejem siatkarskim na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Polacy swój pierwszy mecz w Japonii rozegrają już 24 lipca.

– W tym roku będziemy gościć najlepszych, siatkarskich kibiców świata podczas Memoriału już po raz szósty – mówi Krzysztof Kowal, Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, z ramienia Gminy Miejskiej Kraków odpowiadającego za współorganizację turnieju w stolicy Małopolski. – Nasi mieszkańcy i goście będą mieli tak wyczekiwaną okazję podziwiać na żywo mistrzów świata – dodaje.

W XVIII Memoriale zagrają reprezentacje Polski, Tunezji (aktualny mistrz Afryki powalczy w Tokio w grupie B), Norwegii oraz Egiptu.

Program XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

Piątek 9.07.2021

godz. 15.00* Tunezja – Egipt
godz. 18.00 Polska – Norwegia

Sobota 10.07.2021
godz. 15.00 Norwegia – Egipt
godz. 18.00 Polska – Tunezja

Niedziela 11.07.2021
godz. 13.00 Tunezja – Norwegia
godz. 16.00 Polska – Egipt

* godziny początku meczu mogą jeszcze ulec zmianie ze względu na transmisję telewizyjną

Fot. Memoriał Wagnera

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy