Tego jeszcze nie było! Obejrzyj #Wagner2017 w towarzystwie Złotej Drużyny!

Przed nami ostatnia piątkowa zabawa – tym razem – z wyjątkową nagrodą! To dwa podwójne darmowe zaproszenia na ?CAŁY? XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w sektorze VIP ze Złotą Drużyną!

Znacie ich tylko z opowieści rodziców lub dziadków? A może sami podziwialiście ich w akcji, kiedy zdobywali olimpijskie złoto? Teraz możecie obejrzeć cały #Wagner2017 tuż obok Złotej Drużyny Huberta Jerzego Wagnera!

Co trzeba zrobić ❓

Tym razem zadanie jest najtrudniejsze. Przy pomocy zdjęć, rysunków, kolaży, czy filmu, przekonajcie nas, że to właśnie Wy jesteście najlepszymi kibicami, którzy zasługują na najlepsze miejsca w TAURON Arenie. Pamiętajcie – wszystkie obrazy muszą być Waszego autorstwa. Ewentualny podkład muzyczny w filmie także nie może naruszać praw majątkowych innych osób. Liczymy na Waszą kreatywność!!!

Gdzie wysyłać odpowiedzi

Czekamy na nie pod adresem e-mail memorialwagnera@gmail.com

Nasza komisja wybierze i nagrodzi dwie NAJBARDZIEJ KREATYWNE odpowiedzi.

❓ Termin

Tym razem jest trochę dłuższy. Macie czas do wtorku, 1.08.2017, do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy w czwartek, 3.08. Gotowi?

Czas START!

Regulamin zabawy