Siatkarskie muzeum „Volley Bajka” na XVII Memoriale Wagnera

Siatkarskie muzeum „Volley Bajka” na XVII Memoriale Wagnera

Kraków – miasto gospodarz zaprasza na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019


Chcesz zobaczyć puchar za mistrzostwo świata z 1974 roku? Obejrzeć pamiątki po wspaniałej drużynie Huberta Jerzego Wagnera czy mieć szansę zobaczyć wszystkie medale zdobyte przez polskich siatkarzy? Nic prostszego, wystarczy wybrać się do Krakowa na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera i odwiedzić jedyną taką na świecie wystawę „Volley Bajki”.Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata. Obok biało-czerwonych zagrają także Brazylijczycy, Serbowie i reprezentacja Finlandii. Tuż po zakończeniu Memoriału Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Jakie atrakcje będą czekały na kibiców w „Volley Bajce”? – Mamy mnóstwo eksponatów, często unikatowych, jak choćby puchar za mistrzostwo świata z 1974 roku – opowiada pasjonat polskiej siatkówki i właściciel kolekcji Grzegorz Szewczyk. – W trakcie Memoriału można będzie zobaczyć także m.in. stroje z igrzysk w Montrealu, wiele osobistych pamiątek graczy Złotej Drużyny Wagnera, a także wyjątkową kolekcję medali – mamy w swoich zbiorach wszystkie medale zdobyte przez polską siatkówkę – zachęca Szewczyk.

Przypomnijmy, że trwa sprzedaż wejściówek na najlepszy towarzyski turniej siatkarski świata. XVII Memoriał Wagnera zapowiada się pasjonująco, a obok biało-czerwonych zagrają w nim Brazylijczycy, Serbowie i Finowie. Chcesz wziąć udział w wielkim siatkarskim święcie? Nic prostszego, bo ceny biletów zaczynają się już od 19 złotych!Eventim.pl to jedyny i oficjalny dystrybutor wejściówek na ten wyjątkowy turniej.

Link do sprzedaży biletów: fundacjawagnera.pl/bilety

Rozkład meczów #Wagner2019:

1.08.2019  17:00   1    POL-SRB

            20:00   2    BRA-FIN

2.08.2019  17:30   3    POL-BRA

            20:30   4    FIN-SRB

3.08.2019  12:00   5    SRB-BRA

            15:00   6    POL-FIN

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy