Setki bezpłatnych wejściówek dla potrzebujących dzieci!

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera zbliża się wielkimi krokami. Rozdaliśmy setki bezpłatnych wejściówek dla potrzebujących dzieci!

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera od lat słynie z atrakcyjnych cen biletów. – Zależy nam na tym, aby obejrzenie dwóch meczów z udziałem najlepszych siatkarzy świata nie oznaczało dla rodziny wydatku dochodzącego do tysiąca złotych – powtarza zawsze prezes Fundacji Wagnera – Jerzy Mróz. – Dlatego ceny wejściówek, które obowiązują na cały dzień zaczynają się od 40 złotych. Dla czteroosobowej rodziny to koszt 160 złotych, co jest często kwotą, za którą można kupić najwyżej jeden bilet na duże wydarzenie sportowe. A tu – bawi się cała rodzina – dodaje organizator i pomysłodawca Memoriału.
Władze Fundacji co roku jednak przekazują za darmo kilkaset wejściówek – to efekt programu „Wspieramy i propagujemy siatkówkę”. W tym roku ponad pół tysiąca darmowych zaproszeń na każdy dzień dostali podopieczni placówek pomocy społecznej, świetlic terapeutycznych, Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży oraz Rodzinnych Domów Dziecka. – Wierzę, że dzięki temu zaszczepimy w tych dzieciakach miłość do sportu. Nie mają najłatwiejszego startu, dlatego chcemy podpowiedzieć im drogę, która dla wielu stała się wskazówką, w jaki sposób osiągnąć sukces – dodaje wiceprezes Fundacji, Cezary Mróz. To nie wszystko, ponieważ wiele Uczniowskich Klubów Sportowych związanych z siatkówką, mogło kupić bilety z dużą zniżką.
Bilety na #Wagner2017 są jeszcze sprzedaży. Wystarczy kliknąć w poniższy banner, lub wejść na stronę www.abilet.pl.