Memoriałowe koszulki już gotowe!

Kto z Was nie słyszał o kultowych, memoriałowych koszulkach? Co roku zasypujemy nimi Najlepszych Kibiców Świata. Nie inaczej będzie teraz! Mamy dla Was specjalną, jubileuszową edycję!

Tradycja koszulek przygotowywanych na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera sięga pierwszej edycji turnieju. Wówczas, Jerzy Mróz miał do wyboru – biało-czerwoną kartoniadę lub ubranie kibiców w biało – czerwone barwy. Wybrał drugą opcję, dzięki czemu przez pierwsze edycje, trybuny hali Urania w Olsztynie bez przerwy mieniły się naszymi barwami narodowymi. Potem – kibice coraz częściej zaczęli się wyłamywać z tego zwyczaju, dlatego poprzestano na produkcji koszulek – pamiątek. Tak jest do dziś.

Mówi się, że koszulki z dużym logo Memoriału na plecach, to jeden z najczęściej ubieranych trykotów na treningi siatkarskie w całej Polsce. Zawsze staramy się, żeby były nie tylko znakomitą pamiątką, ale również dobrym jakościowo gadżetem. – Pełno ich miałem w domu, większość porozdawałem znajomym. Świetnie pamiętam te koszulki z olsztyńskich edycji Memoriału! – mówił nam swojego czasu środkowy reprezentacji Polski, kapitan Mistrzów Świata i Europy Juniorów oraz MVP ostatniego Mundialu – Jakub Kochanowski.

W tym roku mamy dla Was specjalny wzór – zdecydowanie różniący się od dotychczasowych. Z tylnej części T-shirtów zniknęło duże logo. Z przodu natomiast, dumnie prezentuje się złota, jubileuszowa „XV”, zaś na rękawku – logo Miasta Gospodarza, którym jest Kraków. Koszulki są wykonane z wysokiej jakości bawełny, więc powinny Wam służyć przez długie lata.

❓ Gdzie i kiedy kupić?

Podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, w stoisku TAURON Areny Kraków.

Jaka jest cena?

To zaledwie 25 złotych za sztukę

Czy to fajne?

No pewnie!

Czy tylko czerń?

Nie tylko. Będą również białe.

 

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy