Komunikat ZarzÄ…du Fundacji Huberta Jerzego Wagnera

Zarząd Fundacji Huberta Jerzego Wagnera śledzi wszystkie najnowsze decyzje władz rządowych, samorządowych czy władz epidemiologicznych w związku z rozprzestrzenianiem się w naszym kraju koronawirusa COVID-19.

Jako organizator najlepszego towarzyskiego siatkarskiego turnieju świata – Memoriału Wagnera – przede wszystkim będziemy kierować się bezpieczeństwem oraz zdrowiem wszystkich uczestników naszego turnieju.

W tym momencie nie podejmujemy żadnych dalszych decyzji, czekamy na decyzje władz w związku z epidemią koronawirusa. Jednocześnie informujemy, że dołożymy wszelkich starań, by XVIII Memoriał Wagnera odbył się, o ile sytuacja pozwoli, w planowanym terminie, czyli w dniach 9-11 lipca 2020 roku. Dodajmy, że w przypadku niezależnych od nas zmian wszyscy kibice mogą liczyć na zwrot pieniędzy za kupione bilety.

Mamy jednak nadzieję, że wkrótce wszyscy zobaczymy się w zdrowiu, by w TAURON Arenie Kraków oglądać wspaniały turniej siatkarski.