Jest kanadyjska „14-tka” na #Wagner2017!

Stephane Antiga zdecydował! Znamy ostateczny skład Kanady na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Selekcjoner kanadyjskiej kadry podał czternastkę na turniej, który już za tydzień rozpocznie się w TAURON Arenie Kraków.

Brązowi medaliści Ligi Światowej przyjadą w praktycznie najmocniejszym zestawieniu. Zabraknie jedynie Johna Gordona Perrina. Do zespołu dołączony został natomiast libero Bryan Duquette.

Dla reprezentacji Kanady będzie to drugi występ w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Wcześniej występowała w IV edycji, w 2006 roku, kiedy to impreza rozgrywana była w Olsztynie, Iławie i Ostródzie. Kanadyjczycy zajęli wtedy trzecie miejsce.

W tegorocznej edycji Memoriału wystąpią również reprezentacje Francji, Polski i Rosji. Bilety są jeszcze dostępne na stronie www.abilet.pl. – Zachęcamy kibiców atrakcyjnymi cenami biletów, aby pojawili się na trybunach w jak największej liczbie. Chcemy, żeby w ten sposób nasza reprezentacja poczuła, jak duże ma wsparcie przed Mistrzostwami Europy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 – zapowiada organizator imprezy, Jerzy Mróz.

 

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy