FRANCJA UCZESTNIKIEM XIII MEMORIAŁU!

Z dumą możemy potwierdzić, że kolejnym uczestnikiem XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będzie siatkarska reprezentacja Francji! Informację potwierdził Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera i organizator imprezy – Jerzy Mróz.

Francja to czwarty zespół ostatnich Mistrzostw Świata w Polsce i dwunasta drużyna światowego rankingu. To również kolejny debiutant w Memoriale. Wcześniej bowiem udział potwierdziła reprezentacja Japonii, dla której tegoroczny turniej także będzie pierwszym na memoriałowej arenie.

Przypomnijmy, XIII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera zostanie rozegrany w dniach 22-24 sierpnia w Toruniu.
Niedługo przedstawimy ostatniego uczestnika turnieju będącego dla reprezentacji Polski jednym z etapów przygotowań do turnieju Pucharu Świata i Mistrzostw Europy.