Dlaczego Hołek nie został siatkarzem?

Jest uznawany za najlepszego polskiego kierowcę w rajdach płaskich i terenowych – zawsze otwarty i uśmiechnięty, zawsze dostępny dla kibiców. Krzysztof Hołowczyc, który w sierpniu wybiera się na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, opowiedział nam o swojej siatkarskiej pasji i zdradził, dlaczego nie został… siatkarzem.

– Trenowałem u Czesława Kolpego i było tam kilka znanych później, siatkarskich nazwisk – wspomina Hołowczyc. Kilka lat temu trener Kolpy wspominał, że nasz Mistrz Kierownicy miał zadatki na dobrego siatkarza. – Wyróżniał się warunkami fizycznymi i miał smykałkę do gry – mówił w wywiadzie dla Polskiego Radia Olsztyn wychowawca m.in. naszych reprezentantów w siatkówce plażowej – Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla, czy Michała Kądzioły i Jakuba Szałankiewicza.

Krzysztof Hołowczyc będzie Honorowym Gościem XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera (11-13 sierpnia, TAURON Arena Kraków).

Fani szybkich aut i ryczących silników będą mogli również cieszyć się z obecności wokół krakowskiej hali najnowszych i najszybszych super-samochodów, jakie można zobaczyć na polskich drogach. Rok temu sprawiły one olbrzymią frajdę naszym reprezentantom, którzy przejechali m.in. Porsche i Mercedesami na jeden z treningów przed memoriałowymi meczami (video poniżej).

Bilety na #Wagner2017 od ? 40zł ➡️ https://bit.ly/fbwagnerbilety

Dlaczego „Hołek” nie został siatkarzem? Zobaczcie!

 

Polscy siatkarze w super – samochodach (XIV MEMORIAŁ WAGNERA)

Share Now

Related Post

Miasto gospodarz

Organizatorzy

Partnerzy