Czas dla mediów po środowych treningach uczestników XIX Memoriału Wagnera

Szanowni Państwo,

W środę 17 sierpnia przedstawiciele mediów będą mogli skorzystać z możliwości przeprowadzenia krótkich wywiadów po zakończeniu treningów uczestników XIX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Po zakończeniu zajęć przez poszczególne drużyny możliwe będzie porozmawianie z siatkarzami i członkami sztabów szkoleniowych. Ostatnie 10 minut każdego z treningów jest otwarte dla fotografów i wideooperatorów, 10 minut po treningu to czas na rozmowy dla mediów.

Plan treningów 17 sierpnia, TAURON Arena Kraków:
godz. 15.30 – 17.00 Argentyna
godz. 17.00 – 18.30 Iran
godz. 18.30 – 20.00 Polska
godz. 20.00 – 21.30 Argentyna

Informujemy, że przed turniejem i w jego trakcie nie są przewidziane konferencje prasowe z udziałem drużyn startujących w XIX Memoriale. Zawodnicy i trenerzy będą po spotkaniach dostępni w mixed zonie. Prosimy o przygotowanie się do rozmów z zachowaniem bezpiecznego, minimum metrowego dystansu do zawodników i trenerów, czyli wykorzystanie statywów i innych rozwiązań, które umożliwią taką pracę.

Biuro prasowe
XIX Memoriału Wagnera