Wiemy już kto obejrzy #Wagner2017 ze Złotą Drużyną!!!

Ostatnia memoriałowa zabawa za nami. Tym razem nagrodziliśmy tylko jedną pracę. Powód? Pani Zuzanna o lata świetlne wyprzedziła rywali!

Prosiliśmy Was o graficzne lub filmowe uzasadnienie, dlaczego to właśnie Wy powinniście obejrzeć XV Memoriał w towarzystwie Złotej Drużyny Huberta Jerzego Wagnera. Odpowiedź Laureatki nie pozostawiła złudzeń. Jej praca to nie tylko znakomite rysunki, ale również ich świetny opis – zawierający w sobie humor, pasję i emocje. Przeczytajcie sami!

Moja praca przestawia na samym środku mnie, od której idą strzałki z podpisami poszczególnych ważnych wydarzeń sportowych, które się odbyły lub odbędą w najbliższym czasie w namalowanych obiektach. Zacznijmy od Stadionu Narodowego w Warszawie: na strzałce jest napisane „Otwarcie Mistrzostw Europy 24.08.2017”. Pod rysunkiem jestem namalowana ja, jak jestem na zakupach z jednym z siatkarzy Aleksandrem Śliwką. Następne miejsce to Tauron Arena Kraków. Na strzałce widnieje napis „Finał Mistrzostw Europy 3.09.2017”, a pod rysunkiem jest narysowany Michał Kubiak – kapitan naszej drużyny i mój idol, ulubiony siatkarz. Następny rysunek przedstawia Ergo Arenę w Gdańsku. Na strzałce napisałam „Faza grupowa Mistrzostw Europy 26-28.08.2017”. Pod stadionem widać rysunek jak ja tym razem z Mariuszem Wlazłym gram w siatkówkę plażową. Ostatni stadion to nasza Świątynia Siatkarska – Katowicki Spodek. Napis przedstawia jeden z najważniejszych sukcesów naszych siatkarzy od kilkunastu lat „Zdobycie Mistrzostwa Świata 21.09.2014”. Pod rysunkiem stoję ja razem z Mateuszem Bieńkiem i pijemy szampana, by uczcić to zwycięstwo.

Moim rysunkiem chciałam pokazać, że siatkówka to nie tylko sport ale i pasja. Od lat moja rodzina ogląda mecze polskich siatkarzy i ile sił w płucach im kibicuje. Ja nie pamiętam Złotej Drużyny trenera Wagnera, ale pamięta moja mama i mój dziadek. Ja znam ją tylko z opowieści. Chciałabym sprawić im tę przyjemność, żeby usiedli z nimi w strefie VIP i byli na tak wspaniałym turnieju.

??? GRATULUJEMY!!! ???