Vital Heynen: Kraków bardzo mi się podoba, to wyjątkowo urokliwe miejsce

Selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen zdążył dość dobrze poznać TAURON Arenę. Prowadząc drużynę belgijską w Mistrzostwach Europy, walczył o czołowe miejsca ze swoimi podopiecznymi właśnie w Krakowie.

Kraków to bardzo fajne miejsce. Hala jest znakomita i znakomicie siÄ™ w niej czuÅ‚em. Wszystko w czasie Mistrzostw Europy byÅ‚o tam Å›wietnie zorganizowane. Åšwietnie siÄ™ tam gra, wszystko jest pod rÄ™kÄ…. – mówi Heynen, który znany jest również z pasji do spacerów i zwiedzania.

DziÄ™ki temu, ma z Krakowa bardzo dobre wspomnienia. – Miasto jest znakomite. Kraków bardzo mi siÄ™ podoba, to wyjÄ…tkowo urokliwe miejsce. Sporo po nim spacerowaÅ‚em podczas ubiegÅ‚orocznych Mistrzostw Europy. W tym roku aż tyle wolnego czasu pewnie mieć nie bÄ™dÄ™, ale ponieważ uwielbiam spacery, spróbujÄ™ chociaż trochÄ™ pochodzić uliczkami. MyÅ›lÄ™, że jest to do zrobienia. Nie mogÄ™ siÄ™ doczekać, kiedy na dÅ‚użej przyjadÄ™ do Polski, a tym bardziej, nie mogÄ™ siÄ™ doczekać przyjazdu do Krakowa – powiedziaÅ‚ nam selekcjoner naszej reprezentacji, wyruszajÄ…c do Ankary na mecz Ligi Mistrzów pomiÄ™dzy prowadzonym przez niego VFB Friedrichshafen a tureckim Halkbankiem.