TERMINARZ XIII MEMORIAŁU!

Po konsultacji z trenerem naszej kadry – Stephanem Antigą, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera ogłosił harmonogram gier XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Pierwszego dnia (22.08 – sobota) Polacy zagrają z Japończykami, dzień później (23.08 – niedziela) z reprezentacją Iranu, a na koniec (24.08 – poniedziałek) – z Francją.

– Jak co roku będziemy stopniowali emocje, choć nie można powiedzieć, że pierwszy dzień to mecz „do jednej bramki” używając terminologii piłkarskiej – mówi Jerzy Mróz. – Japończycy budują nowy zespół, więc powinno być ciekawie, a poza tym, w sobotę kibiców czeka pojedynek Iranu z Francją, czyli mecz pomiędzy czołowymi reprezentacjami świata! – dodaje organizator turnieju. – Mam nadzieję, że ostatnie spotkanie naszych Orłów z Francuzami będzie meczem o zwycięstwo w Memoriale, choć jak pokazują ostatnie lata, często takie przewidywania biorą w łeb już po pierwszym dniu rozgrywek. I to właśnie piękno siatkówki – kończy Jerzy Mróz.

Wkrótce poinformujemy o dostępności biletów na XIII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

TERMINARZ XIII MEMORIAŁU HUBERTA JERZEGO WAGNERA*

22.08 (SOBOTA)

Iran – Francja

POLSKA – Japonia