SKŁAD XIV MEMORIAŁU POTWIERDZONY!

Znamy skład XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! W tym roku zagrają: Belgia, Bułgaria, Polska i Serbia!

Skład uczestników został ustalony podczas spotkania Prezesa Fundacji Huberta Jerzego Wagnera – Jerzego Mroza z Władzami PZPS oraz selekcjonerem reprezentacji Polski – Stephanem Antigą. Memoriał odbędzie się w dniach 17-19. maja i będzie ostatnim sprawdzianem przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, który zostanie rozegrany w Tokio. Będzie to również pierwszy występ naszej kadry przed własną publicznością od… ostatniego meczu XIII edycji Memoriału! Finalizujemy rozmowy z władzami Krakowa w sprawie organizacji tegorocznej odsłony turnieju. Do końca miesiąca oficjalnie ogłosimy miasto-gospodarza imprezy.