BILETY NA XV MEMORIAŁ JUŻ W SPRZEDAŻY!

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, punktualnie o 18:00, na stronie WWW.ABILET.PL ruszyła sprzedaż biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera! W tym roku najtańsze wejściówki kosztują 40 zł, a najdroższe – 160 zł (każda obowiązuje na oba mecze każdego dnia). Przypominamy, że to właśnie Abilet.pl jest JEDYNYM OFICJALNYMdystrybutorem wejściówek na ten niepowtarzalny, wyjątkowy turniej.

Tegoroczne bilety będzie można uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi, odwiedzając stronę www.wagner2017.abilet.pl i wgrywając tam swoje zdjęcie jeszcze przed zakupem. Dzięki temu dostaniecie wejściówkę ze swoją podobizną w towarzystwie reprezentantów Polski. Nie jest to – oczywiście – obowiązkowe, ale gorąco do tego zachęcamy! Niepowtarzalna pamiątka – gwarantowana!

Poniżej prezentujemy terminarz XV Memoriału. Godziny meczów podamy wkrótce – po ostatecznych ustaleniach z właścicielem praw do transmisji TV.